احراز هویت و ورود یکپارچه مرکزی (SSO)

سامانه احراز هویت یکپارچه (Single Sign On) آتین ضمن حفظ امنیت داده ها، تا حد قابل توجهی بهره وری را افزایش می دهد. با استفاده از احراز هویت یکپارچه (SSO)، کاربران تنها با داشتن یک نام کاربری و رمز عبور می توانند به تمام برنامه های تحت وب ، دسکتاپ و موبایل سازمان یا کسب و کار خود از طریق کامپیوتر شخصی، گوشی موبایل و تبلت دسترسی داشته باشند. این شکل از احراز هویت و مدیریت دسترسی اولین قدم در ایجاد اعتماد برای مشتریان، کارمندان و شرکای شما است.

ساده، امن و متمرکز

آتین با اعمال سیاست های امنیتی مبتنی بر پیچیدگی رمز عبور، احراز هویت چند عاملی و احراز هویت تطبیقی این اطمینان را به شما می دهد که تنها کاربران مجاز، قابلیت دسترسی به اطلاعات مهم و حساس را داشته باشند.

در این سامانه درگاهی به عنوان مرجع برای احراز هویت در نظر گرفته شده است که کلیه درخواست های تصدیق هویت سرویس های درون سازمانی و پورتال به این مرکز ارجاع داده می شود.

قابلیت های احراز هویت یکپارچه (SSO) آتین :

سامانه احراز هویت یکپارچه آتین از ماژول های متعددی برای احراز هویت کاربران جهت دسترسی به سرویس ها و منابع سازمانی استفاده می کند از جمله :

ویژگی کلیدی احراز هویت یکپارچه (SSO) آتین :

شما می توانید در جهت بالا بردن امنیت کاربران اقدام به اعمال سیاست های مبتنی بر رمز عبور مانند حداقل طول رمز عبور، الزام پیچیدگی، اعمال محدودیت مربوط به استفاده مجدد از رمزعبور، محدودیت عمر نشست و الزام به تغییر رمز عبور پس از مدت معین، در جهت ایمن سازی دسترسی کاربران و کاهش تهدیدات نمایید. از قابلیت های اصلی این سرویس ایجاد یک تونل امنیتی میان کاربر و سرور مرکزی است که موجب می شود اطلاعات محرمانه کاربران، تحت پروتکل های امنیتی جا به جا شود.

برنامه های خود را با آتین امن تر سازید

برای مشاوره جهت افزایش بهره وری کاربران و انعطاف پذیری کسب و کار با مدیریت و نظارت متمرکز بر حساب های کاربری و همچنین درخواست جلسه ارائه دمو با ما در تماس باشید.

© تمامی حقوق برای شرکت دانش بنیان آتین محفوظ است.